En SüPeR HePSi SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misafirlerimiz Lütfen üye olunuz üYE oL mUTLLu Ol Sitemize HoşgeldinizEcem_Ve_Hatice

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hayir ben içkiyi biraktim da

3 posters
YazarMesaj
=CeMReDa=
Moderetör
Moderetör
=CeMReDa=

Hayir ben içkiyi biraktim da Empty
MesajKonu: Hayir ben içkiyi biraktim da   Hayir ben içkiyi biraktim da EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 10:19 am

-Temel bir gün avrupaya gider.Temel'in kötü bir aliskanligida vardir, sürekli içki içer.

Birgun bir bara girip barmenden üç bira ister ve hepsini içer.Üç-bes defa böyle yapinca barmen merak eder ve sorar;

-"Niye hep üç tane bira içiyorsunuz?

Temel cevap verir;

-"Ben, Dursun ve Hamdi bizler üçüzüz. Hepimiz dünyanin farkli yerlerindeyiz. Hepimizde bara girdigimizde birbirimizin yerine bira içeriz, öteki iki birayi o yüzden içiyorum" der.

Yine günlerden bir gün Temel bara gelir ve iki bira ister, barmen verir.Temel biralari içtikten sonra tam kalkarken barmen sorar;

-"Allah rahmet eylesin efendim, kardesinizin biri öldü heralde?" deyince Temel cevap verir;

-"Hayir ben içkiyi biraktim da.."
Prenses_And_Ecem
Admin
Admin
Prenses_And_Ecem

Admin Repi: : 300
Admin Gücü: : 100

MesajKonu: Geri: Hayir ben içkiyi biraktim da   Hayir ben içkiyi biraktim da EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 12:20 pm

saol cnaım
https://hepsiciqizbiz.yetkin-forum.com
[**KeStAnE**]
Yeni Üye
Yeni Üye
[**KeStAnE**]

MesajKonu: Geri: Hayir ben içkiyi biraktim da   Hayir ben içkiyi biraktim da EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 7:00 pm

sağol canımm

Hayir ben içkiyi biraktim da
1 sayfadaki 1 sayfası